מי אתם?

אנחנו עמותת 2080 (עשרים שמונים) המחברת בין צעירים לדור הוותיק. מיזם "שמחים לדבר" התחיל בעקבות מגפת הקורונה ומטרתו הקלה על תחושת הבדידות ויצירת חיבורים בין דוריים בעזרת שיחות הטלפון.

למה ששיחת טלפון תעזור לי או לצעיר?

 

בימים מורכבים כאלה, שיחות טלפון יכולות להקל טיפה על תחושת הבדידות ולהעביר את הזמן בצורה משמעותית עבורך ועבורנו הצעירים. המערכת שלנו תחבר בינך לבין צעיר שישמח להכיר אותך ולשמוע עלייך. אנחנו בטוחים שהסיפורים שלך יעשירו את זמנו ומקווים שההיכרות ביניכם תעשיר גם את זמנך.

איך אני יודע שמספר הטלפון שלי מגיע רק לידיים טובות?

 

אנחנו משתמשים בטכנולוגיה מיוחדת בה המתנדב שיוצר איתך קשר לא מקבל או רואה את המספר האישי שלך, אלא מספר "צל" שהוא למעשה מספר מתווך וירטואלי.

אם היה לי שיחה טובה עם המתנדב, איך אוכל לשמור איתו על קשר?

 

למתנדב יהיה אפשרות ליצור איתך קשר בשנית דרך האפליקציה שלנו, ובנוסף, אם תרצו תוכלו להחליף מספרים ולשמור על קשר גם בלי שימוש באפליקציה, זה אפשרי.

האם המתנדב שהכרתי דרך המיזם יהיה איתי בקשר גם אחרי הקורונה?

 

לשיקול דעתכם כמובן, אנחנו נותנים לכם הזדמנות להכיר בשלב זה דרך הטלפון ואתם תבחרו בהמשך אם להפגש או לא.

המתנדב יכול לעזור לי בעוד דברים מלבד שיחת טלפון?

 

מטרת השיחות הן יצירת קשר חברי בלבד. במידה ויש צורך בסיוע בתרופות\מזון\מצוקה רגשית, ניתן לפנות למוקד של המשרד לשיוויון חברתי : 8840* המרכז את כלל מוקדי הטיפול ומפנה בעצמו לגורמי טיפול נוספים.

אם אני לא מעוניין שהמתנדב ששוחחתי עמו יתקשר אלי שוב?

 

המתנדב בעצמו מדווח לנו בסוף השיחה. אפשר גם להתקשר למספר הטלפון שלנו או לפנות במייל (מופיעים למטה) ותגיד לנו את זה, אנחנו נדאג שהוא לא יוכל להתקשר.

אם אני לא מעוניין שיתקשרו אליי בכלל?

 

תתקשר אלינו או תשלח לנו מייל (פרטים מופיעים מטה) ונדאג להסיר אותך מהמאגר.

:לשאלות ופרטים נוספים כתבו לנו למייל

צרו איתנו קשר